دسته: اخبار
بازدید: 21


  

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوندی که قلم را آفرید و آن را شایسته سوگند خویش قرار داد. به نام یگانه آفریدگاری که  انسان را به زیور «اندیشه» و «تفکر» آراست و او را امانتدار این ودیعه الهی قرار داد.

اینجانب آغاز سال تحصیلی جدید و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی،دانشجویان و صاحبان علم و اندیشه، به دانشجویان، مدرسان و کارکنان مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری سرباز ،به ویژه به دانشگاه جامع علمی کاربردی استان به خصوص جناب آقای دکتر سالارزهی و همکاران محترم و سایر مراکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی و فرهنگی و اجتماعی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

مقارن شدن شروع سال تحصیلی جدید با ایام سوگواری سالار شهیدان و هفته شکوهمند«دفاع مقدس» تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را با آموزه های حضرت امام حسین(ع) و یاد و خاطره ی شهیدان، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را در« سنگر دانشگاه » یادآور عصاره های پاک انقلاب می نماید. و ما نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات رهبر انقلاب را سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم تا بتوانیم تحولی بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت با توجه به شیوع ویروس کرونا آموزش های مهارتی در مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری سرباز همچنان با رعایت پروتکل های بهداشتی و در بستر آموزش های مجازی و از راه دور، زمینه های ارتباط و تعامل بیشتر مدرسان و دانشجویان را ایجاد نموده و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی در قالب دانشگاه محقق سازیم.

امید است به فضل الهی و با اکسیر دانایی و توانایی مرزهای جدید علم و دانش و پژوهش را درنوردیم و با پیوند علم و ایمان، قله های رفیع بهروزی و پیروزی و کامیابی را فتح نماییم و با گام های مصمم و استوار،  ایران جاویدان را سرافراز و سربلند سازیم. در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب، خود سازی، علم اندوزی و بومی کردن دستاوردهای حاصله، تلاش مضاعف نموده و همدل و متحد در آینده گنجینه­ایی  از گوهرهای کم نظیر علم و معرفت برای پیشرفت کشور باشید. در پایان آرزوی عزت و سربلندی برای یکایک شما آینده سازان ایران اسلامی عزيز را دارم.

 

والعاقبة للمتقین

محمد صالح مزارزئی
سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری سرباز
 
   

بازدید امروز176
بازدید دیروز185
بازدید هفته774
بازدید ماه4138
بازدید کل29579